Konferencja WAMA Smart Lab Żywność Wysokiej Jakości już dzisiaj!

Konferencja WAMA Smart Lab Żywność Wysokiej Jakości już dzisiaj!

Już dzisiaj o godzinie 10:00 rozpocznie się konferencja WAMA SMart Lab Żywność Wysokiej Jakości! Dla wszystkich osób, które nie będą mogły być z nami stacjonarnie w Olsztynie zapewniamy również możliwość oglądania na żywo. Startujemy równo o 10:00

Link do transmisji na YouTube!

Konferencja poświęcona jest kluczowym zagadnieniom związanym z innowacjami i przyszłością żywności w regionie Warmińsko-Mazurskim. Wydarzenie gromadzi ekspertów z dziedziny technologii żywności, przedstawicieli władz regionalnych oraz badaczy i przedsiębiorców z Polski. Program konferencji skupia się na analizie aktualnych trendów, możliwościach finansowania innowacji oraz potencjale technologii w produkcji żywności.

Wśród prelegentów znajdą się wybitni specjaliści w dziedzinie sztucznej inteligencji stosowanej w produkcji żywności, jak również przedstawiciele Dyrekcji Generalnej ds. Badań Naukowych i Innowacji Komisji Europejskiej w Brukseli oraz Narodowego Centrum Badań i Rozwoju. Szczególny nacisk zostanie położony na znaczenie regionalnej, tradycyjnej żywności w kontekście nowych technologii. Panel dyskusyjny stanowi okazję do wymiany doświadczeń i poglądów w zakresie wyzwań i możliwości, jakie niesie ze sobą nowoczesność.

Konferencja, poza aspektem merytorycznym, stanowi także doskonałą platformę do nawiązywania kontaktów biznesowych i networking’u. Uczestnicy będą mieli okazję do rozmów z ekspertami, nawiązania współpracy czy wymiany doświadczeń z innymi przedsiębiorcami. Zakończenie konferencji to chwila relaksu podczas wspólnego obiadu, który umożliwi dalsze rozmowy w mniej formalnej atmosferze.

Realizacja inicjatywy finansowana jest ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Pomocy Technicznej Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020

Nawigacja

Na skróty

Mapa strony

Skip to content