Konferencja: Odyseja 2021-2027. Nowa „perspektywa” rynku usług rozwojowych”

Konferencja: Odyseja 2021-2027. Nowa „perspektywa” rynku usług rozwojowych”

Już po raz piąty Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości organizuje konferencję dla firm szkoleniowo-doradczych w ramach projektu  Bazy Usług Rozwojowych – największej platformy skupiającej ofertę szkoleń, studiów, warsztatów i kursów, także z dofinansowaniem.  3 marca o godz. 9:00 rozpocznie się spotkanie z ekspertami, którzy będą dyskutowali o rynku usług rozwojowych oraz perspektywach jego rozwoju, a także środkach na rozwój kompetencji. Wydarzenie transmitowane będzie online.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Do udziału w konferencji Odyseja 2021-2027. Nowe „perspektywy” sektora usług rozwojowych  zapraszane są przede wszystkim firmy szkoleniowo-doradcze. Zarówno te, które już zamieściły w Bazie Usług Rozwojowych swoje oferty, jak i te, które dopiero chcą ją poznać i dowiedzieć się o niej więcej. Na spotkaniu zostaną przedstawione informacje dotyczące nowej perspektywy Funduszy Europejskich 2021-2027 w kontekście środków przeznaczonych na rozwój kompetencji. Prelegenci opowiedzą także o nowościach w Bazie Usług Rozwojowych – platformie finansowanej z Programu Wiedza Edukacja Rozwój. Wśród omawianych zagadnień znajdą się m.in. przyszłość polskiego i europejskiego rynku szkoleniowego, w tym zalety walidacji i certyfikacji, technologie zmieniające nasze życie i edukację. Planowana jest także dyskusja o tym, jak zadbać o cyberbezpieczeństwo i jak w edukacji wykorzystać sztuczną inteligencję. Eksperci wskażą, jak uczy się nasz mózg i gdzie szukać najlepszych materiałów do samodzielnej nauki.

W otwarciu konferencji weźmie udział Dariusz Budrowski, prezes Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości oraz przedstawiciele Ministerstwa Rozwoju i Technologii oraz Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej.

O przyszłości polskiego i europejskiego rynku usług rozwojowych będą mówili – Alison Crabb z Komisji Europejskiej, Piotr Krasuski z Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej, Maciej Tauber z Instytutu Badań Edukacyjnych oraz Aleksandra Berg-Koza i Paweł Startek z PARP.

Do udziału w konferencji  zaproszono  także wybitnych ekspertów z zakresu edukacji i rozwoju. Wśród prelegentów są Piotr Konieczny (niebezpiecznik.pl), Radek Kotarski (dziennikarz, przedsiębiorca, twórca kanału Polimaty), Bartłomiej Polakowski (Amazon) oraz Aleksandra Przegalińska (filozof, futurolog, publicysta).

Rejestracja oraz więcej informacji na stronie PARP

Baza Usług Rozwojowych utrzymywana jest przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) w ramach w ramach projektu „Kontynuacja działań mających na celu rozwój i utrzymanie ogólnopolskiej Bazy Usług Rozwojowych (BUR)” realizowanego z Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER). Kwota dofinansowania projektu, realizowanego w latach 2019-2023 wynosi ponad 29 mln. zł, z czego 84% pochodzi z Europejskiego Funduszu Społecznego.

Nawigacja

Na skróty

Mapa strony

Skip to content