Konferencja dla IS Ekonomia Wody 5 października w Olsztynie!

Konferencja dla IS Ekonomia Wody 5 października w Olsztynie!

Serdecznie zapraszamy do udziału w II Konferencji Branżowej Inteligentnej Specjalizacji Ekonomia Wody, która odbędzie się 5 października 2023 roku w godzinach 10:00-15:00 w Hotelu Omega (ul. Sielska 4A) w Olsztynie „Innowacyjność, konkurencyjność, współpraca. Strategiczne myślenie i operacyjne działanie – czynniki warunkujące perspektywy rozwoju branż Inteligentnej Specjalizacji Ekonomia Wody”.

Wydarzenie realizowane jest w ramach inicjatywy pn. WAMA SMART LAB „Ekonomia Wody”, która ma na celu aktywizację innowacyjnych przedsiębiorców z województwa warmińsko-mazurskiego z branż wpisujących się w specjalizację Ekonomia Wody, a więc: transport wodny, sporty wodne, produkcja jachtów i łodzi, produkcja maszyn związanych z technologiami wodnymi oraz turbin i elementów do przemysłu stoczniowego i okrętowego, środowisko przyrodnicze i jego ochrona, zakwaterowanie i odnowa biologiczna, przemysł rolno-spożywczy.

Zbliżający się koniec roku jest czasem podsumowań i planów, w związku z czym na październikowej konferencji Inteligentnej Specjalizacji Ekonomia Wody sprawdzimy jakie cele i efekty zostały osiągnięte w ramach inicjatywy WaMa SmartLab „Ekonomia Wody” przyjrzymy się perspektywom rozwoju turystyki, porozmawiamy o współpracy, zajmiemy się takimi zagadnieniami jak optymalizacja łańcuchów dostaw, service design czy cyberbezpieczeństwo.

Podczas konferencji, oprócz wystąpień ekspertów, możliwość zaprezentowania swoich innowacji będą mieli przedsiębiorcy oraz studenci z regionu. Całe wydarzenie zakończy się panelem dyskusyjnym, na którym eksperci będą rozmawiać o szansach i zagrożeniach rozwoju Inteligentnej Specjalizacji Ekonomia Wody. Za moderację całego wydarzenia odpowiedzialna będzie prof. nadz. Joanna Hołub-Iwan. Po konferencji zapraszamy wszystkich uczestników na obiad, który będzie doskonałą okazją do bezpośrednich rozmów z prelegentami oraz do nawiązania relacji między uczestnikami.

Aby wziąć udział w konferencji należy się zarejestrować na stronie

Nawigacja

Na skróty

Mapa strony

Skip to content