Kolumbia i Peru – możliwości dla polskich przedsiębiorców – webinarium

Kolumbia i Peru – możliwości dla polskich przedsiębiorców – webinarium

Kolumbia i Peru ze względu na swoją wielkość i liczbę mieszkańców są bardzo atrakcyjnym rynkiem. Jednak eksport towarów do Ameryki Południowej może być bardzo skomplikowany. Tamtejszy rynek i mechanizmy, które nim rządzą, różnią się od naszego. Nie tylko ze względu na inny język i regulacje prawne.

Jeśli ktoś zdecyduje się eksportować swoje towary w ten odległy zakątek, spotka się z odmienną mentalnością, stylami negocjacji, a przede wszystkim stawi czoła skomplikowanym procedurom i przewlekłej biurokracji.

Podczas seminarium: Kolumbia i Peru – możliwości dla polskich przedsiębiorców, zaproszeni eksperci omówią sytuację gospodarczą na wskazanych rynkach, możliwości eksportowe i inwestycyjne, szanse i zagrożenia oraz formy wsparcia dla polskich przedsiębiorców.

AGENDA

Planowane seminarium jest efektem współpracy Regionalnej Izby Gospodarczej Pomorza z Ministerstwem Rozwoju, Pracy i Technologii, Krajową Izbą Gospodarczą, Ministerstwem Spraw Zagranicznych, Polsko-Latynoamerykańską Radą Biznesu oraz Polską Agencją Inwestycji i Handlu.

Termin: 19 stycznia 2021 r. w godz. 15-17, wydarzenie w formule online

Rejestracja na stronie wydarzenia

Informacja pochodzi ze strony internetowej Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu

Nawigacja

Na skróty

Mapa strony

Skip to content