Kolejne wydarzenie dla miłośników start-upów – Startup Day

Kolejne wydarzenie dla miłośników start-upów – Startup Day

Start-up Day Wielkopolska – to jednodniowe wydarzenie pomagające osobom przedsiębiorczym w realizacji ich marzeń i idei. Event wspiera generowanie nowych pomysłów biznesowych, wymianę doświadczeń i kontaktów oraz zacieśnianie współpracy pomiędzy start-upami, dojrzałymi firmami i organizacjami publicznymi, które doceniają potencjał technologii nisko i zeroemisyjnych ze szczególnym uwzględnieniem wodoru.

Wydarzenie odbędzie się już 31 maja 2021, o godz. 10:00-17:30. Nie musicie rezerwować całego dnia, bo warsztaty są po 1,5 godz. w 3 slotach godzinowych. Od 15:30 czekają na Was eksperci w ramach konsultacji indywidualnych.

Szkolenia podczas wydarzenia:

  • Weryfikacja założeń biznesowych i praca z modelem biznesowym + Kanały sprzedaży (Ania Wojcieszczak)
  • Budżetowanie i szacowanie kosztów i przychodów + Zarządzanie ceną produktów i usług (Paweł Puzio)
  • Pozyskiwanie inwestora (rozmowa z inwestorem, przygotowanie pitch decka) + Prezentacja pomysłu – pitchowanie (Paweł Maj)
  • Zdefiniowanie potencjalnych klientów (customer development) (Jacek Lipski)
  • Sposoby pozyskiwania kapitału na rozwój firmy od najprostszych (rodzina, znajomi itp.) do bardziej zaawansowanych (crowdsourcing) (Michał Misztal)

Dodatkowo będziesz mieć możliwość skonsultować swoje pomysły z ekspertami biznesowymi, a także poznać startupy, które rozwijają w Polsce innowacje związane z gospodarką niskoemisyjną.

Obowiązkowa rejestracja związana jest z ograniczona liczbą miejsc.

REJESTRACJA

Informacja pochodzi ze strony internetowej Startup Academy 

Nawigacja

Na skróty

Mapa strony

Skip to content