Jak pokierować swoją karierą naukową i wykorzystać możliwości Horyzontu Europa – spotkanie w Olsztynie

Jak pokierować swoją karierą naukową i wykorzystać możliwości Horyzontu Europa – spotkanie w Olsztynie

Działający przy UWM Horyzontalny Punkt Kontaktowy PR UE Polska Północna – Olsztyn (HPK) zaprasza na Dzień Informacyjny Programu Horyzont Europa: „Jak pokierować swoją karierą naukową i wykorzystać możliwości Horyzontu Europa”. Program wydarzenia obejmuje szereg prezentacji prowadzonych przez ekspertów i praktyków z Krajowego Punktu Kontaktowego Programów Badawczych UE oraz Horyzontalnego Punktu Kontaktowego. Uczestnicy będą mieli okazję dowiedzieć się więcej o rozwijaniu kariery naukowej poprzez udział w Horyzoncie Europa, korzyściach płynących z roli eksperta Komisji Europejskiej, a także o projekcie ERAChairs i możliwościach wideningowych, które umożliwiają szerszy udział polskich jednostek w programie.

Spotkanie odbędzie się 23 kwietnia 2024 roku, w godzinach 9:30-14:30, w Starej Kotłowni sala 102, ul. R. Prawocheńskiego 9, UWM w Olsztynie.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, jednak ze względu na ograniczoną liczbę miejsc konieczna jest wcześniejsza rejestracja. Aby zapisać się na spotkanie, wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny dostępny online tutaj.

Program spotkania dostępny jest tutaj:

Banner Horyzont Europa

Nawigacja

Na skróty

Mapa strony

Skip to content