Jak otrzymać dofinansowanie na działania związane z efektywnością energetyczną?

Jak otrzymać dofinansowanie na działania związane z efektywnością energetyczną?

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Elblągu zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne on-line dla osób zainteresowanych pozyskaniem środków z programu Czyste Powietrze oraz możliwościami otrzymania dofinansowania na działania związane z efektywnością energetyczną w ramach programu Fundusze Europejskie dla Warmii i Mazur 2021-2027. Podczas webinaru będzie możliwość zadawania pytań doradcom energetycznym z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie. 

Na spotkanie zapraszamy:
– osoby fizyczne,
– przedsiębiorców,
– przedstawicieli wspólnot mieszkaniowych,
– właścicieli budynków.

Termin: 26 czerwca 2023 r., w godzinach 10:00 – 11:25.
Miejsce: Platforma on-line
Warunki uczestnictwa: przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego na adres mejlowy lpielblag@warmia.mazury.pl do 21 czerwca 2023 r. do godz. 12:00.
Potwierdzenie mejlowe zakwalifikowania się na spotkanie wraz z linkiem do spotkania przesłane zostaną przez organizatorów na adres wskazany w formularzu zgłoszeniowym po zakończeniu rekrutacji, najpóźniej w dniu spotkania.

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz sprawną obsługę spotkania.

Zgłoś nieobecność:
Udział w webinarium jest bezpłatny, jednak ponosimy koszty jego organizacji, nawet za zgłoszone, a niewykorzystane miejsca. Dlatego prosimy o poinformowanie o nieobecności na spotkaniu, pomimo wcześniejszej rejestracji i potwierdzenia uczestnictwa. Ta zasada przyczyni się do wydatkowania środków publicznych w sposób celowy i oszczędny.

Więcej informacji: 
Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Elblągu,
ul. Zacisze 18, 82-300 Elbląg,
e-mail: lpielblag@warmia.mazury.pl
tel. 55 620 09 13, 55 620 09 14, 55 620 09 16

Informacja pochodzi ze strony organizatora.

Nawigacja

Na skróty

Mapa strony

Skip to content