Jak odnieść sukces na rynkach Bliskiego Wschodu i Północnej Afryki

Jak odnieść sukces na rynkach Bliskiego Wschodu i Północnej Afryki

Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów wspólnie z Polską Agencją Handlu i Inwestycji zapraszają 2 czerwca 2020 r. o godz. 10.00 na webinarium poświęcone rynkom Bliskiego Wschodu i Północnej Afryki: „Od której strony jeść łopatkę, czyli polskie firmy w krajach arabskich Jak odnieść sukces na rynkach Bliskiego Wschodu i Północnej Afryki”.

„Od której strony jeść łopatkę” to popularne w języku arabskim powiedzenie, które oznacza… know-how. Dzięki spotkaniu z zespołem PAIH z Afryki Północnej i Bliskiego Wschodu dowiedzą się Państwo jak skutecznie prowadzić biznes z arabskimi partnerami.

Podczas webinarium zaprezentowana zostanie specyfika czterech rynków Afryki Północnej i Bliskiego Wschodu – Maroka, Arabii Saudyjskiej, Kuwejtu oraz Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Eksperci z Zagranicznych Biur Handlowych PAIH podzielą się z Państwem swoją rozległą wiedzą na temat regionu i poszczególnych krajów. Dowiedzą się Państwo w jaki sposób przygotować się do współpracy z partnerami arabskimi i na co zwracać uwagę tworząc strategię ekspansji.

Zapraszamy do udziału w webinarium oraz do zadawania pytań!

Webinarium rozpocznie się w 2 czerwca 2020 r. od godziny 10:00 na platformie online Zoom.

Osoby zainteresowane udziałem prosimy o kontakt coie@lubuskie.pl.

W odpowiedzi otrzymają Państwo linka do spotkania online.

Informacja pochodzi ze strony internetowej Branżowego Programu Promocji dla sektora IT/ICT

Nawigacja

Na skróty

Mapa strony

Skip to content