Innowacyjny pomysł? Czas na rozwój w „Strefie Akceleracji”!
Udział w „Strefie Akceleracji” to okazja do wprowadzenia pomysłu na wyższy poziom – z profesjonalnym wsparciem i dostępem do zasobów niezbędnych do dalszego rozwoju. W ramach programu „Strefa Akceleracji” oferowane jest kompleksowe wsparcie finansowe i merytoryczne dla innowacyjnych projektów na różnych etapach rozwoju: od prototypu po gotowy produkt na rynku. Inicjatywa realizowana jest z Funduszy Europejskich dla Nowoczesnej Gospodarki 2021–2027, w ramach działania 2.28 „Startup Booster Poland – Smart UP”.
Program adresowany jest do startupów rozwijających się w obszarach:
- life science,
- automatyzacji i robotyzacji,
- technologii dla przemysłu morskiego
Przewidziano pięć rund akceleracyjnych, z których każda trwa 6 miesięcy. Uczestnikom oferowane są dwie ścieżki wsparcia:
- Branżowa z udziałem odbiorcy technologii – grant do 400 000 zł;
- Go Global – wsparcie do 200 000 zł dla projektów planujących ekspansję zagraniczną.
Gdański Park Naukowo Technologiczny poszukuje zespołów o przedsiębiorczym podejściu, gotowych na współpracę z doświadczonymi partnerami branżowymi i skoncentrowanych na rozwiązywaniu rzeczywistych wyzwań rynkowych. Więcej informacji na stronie.