Forum Biznesowe Polska-Tajwan. Zapisz się już dziś!

Forum Biznesowe Polska-Tajwan. Zapisz się już dziś!

Krajowa Izba Gospodarcza oraz Chinese International Economic Cooperation Association (CIECA) serdecznie zapraszają na 16 edycję biznesowego forum Polska – Tajwan ONLINE (16th Taiwan-Poland Joint Business Council Meeting Online) 19 listopada 2020 r.  o godz. 09:30- 11:30.

Bardzo dobra polityka gospodarcza Tajwanu sprawiła, iż ta niegdyś rolnicza wyspa w ciągu ostatniego pięćdziesięciolecia uplasowała się w drugiej dziesiątce potęg gospodarczych świata pod względem wolumenu obrotów handlowych.

W tym roku reprezentowane podczas forum będą następujące sektory:

  • OCHRONA ZDROWIA / MEDYCYNA

W ostatnich miesiącach Tajwan stawiany jest także jako modelowy przykład walki z epidemią koronawirusa SARS-Cov-2 na świecie, zaprzęgając do walki m.in. big data, Internet i aplikacje mobilne. Ochrona zdrowia i walka z pandemią przy użyciu najnowszych technologii będzie jednym z głównych tematów naszego forum!

  • ELEKTROMOBILNOŚĆ

Polska jest jednym z głównych producentów baterii do pojazdów i autobusów elektrycznych, a także podzespołów i części zamiennych do pojazdów w UE. Planuje także produkować własny samochód elektryczny „Izera”. Jesteśmy gotowi współpracować z tajwańskimi podmiotami w tym sektorze.

  • ZIELONE / ODNAWIALNE ENERGIE

Zielona energia jest jednym z filarów programu „pięć plus dwa” dla innowacyjnych gałęzi przemysłu na Tajwanie. Rozwój energetyki odnawialnej jest silnikiem napędzającym transformację sektora energetycznego i wzrost gospodarczy. To także dynamicznie rozwijając się sektor w Polsce! Najlepsze praktyki z obu krajów zostaną omówione!

Aby wziąć udział w wydarzeniu KIG prosi o wcześniejszą rejestrację on-line.

REJESTRACJA

Forum odbędzie się w języku angielskim.

KIG serdecznie zaprasza do dyskusji dot. ww sektorów oraz do udziału w rozmowach biznesowych z tajwańskimi podmiotami!

Kontakt:

Monika Sasiak

Zastępca Dyrektora

Biuro Współpracy z Zagranicą

Tel. +48 22 630 97 23

Informacja pochodzi ze strony internetowej Krajowej Izby Gospodarczej

Nawigacja

Na skróty

Mapa strony

Skip to content