Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw – już 23-24 listopada

Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw – już 23-24 listopada

Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach zaprasza na Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw, który odbędzie się w dniach 23 i 24 listopada br.

Tegoroczna edycja EKMŚP ma na celu przywrócenie łańcucha dostaw oraz zadbanie o dalszy rozwój gospodarki, dlatego priorytetem dla organizatora są spotkania B2B oraz narzędzia umożliwiające łączenie przedsiębiorców. Tegoroczna edycja Kongresu odbędzie się pod hasłem B2B: Back to business.

Każdy dzień będzie poświęcony jednej ścieżce tematycznej, w ramach której, przy okrągłym stole, spotkają się i będą mieli okazję przedyskutować kwestie kluczowe dla danej ścieżki tematycznej, decydenci reprezentujący różne interesy (przedsiębiorcy, samorządy, administracja centralna).

Po zakończeniu dyskusji zostaną spisane i przygotowane rekomendacje, które następnie zostaną wystosowane zarówno do organów centralnych, jak również do organów Unii Europejskiej.

Kolejnym krokiem będą spotkania B2B – przedsiębiorcy będą mieli zarówno okazję spotkać się osobiście, jak również skorzystać ze specjalnie dla tego celu przygotowanej platformy. Tym samym będzie tutaj możliwość połączenia się z gośćmi zagranicznymi.

PROGRAM

Udział w kongresie jest BEZPŁATNY!

Wybierz interesujące Cię sesje tematyczne i zarejestruj się już dziś!

Informacja pochodzi ze strony internetowej Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw

 

Nawigacja

Na skróty

Mapa strony

Skip to content