„ELEKTROMOBILNOŚĆ W PRAKTYCE” w Parku Naukowo-Technologicznym w Ełku

„ELEKTROMOBILNOŚĆ W PRAKTYCE” w Parku Naukowo-Technologicznym w Ełku

Polskie Stowarzyszenie Paliw Alternatywnych, Prezydent Miasta Ełk oraz Dyrektor Parku Naukowo-Technologicznego w Ełku mają zaszczyt zaprosić na certyfikowane szkolenie PSPA realizowane w ramach ogólnopolskiej akcji informacyjnej „ELEKTROMOBILNOŚĆ W PRAKTYCE”, które odbędzie się dnia 19 lutego 2020 r. w Parku Naukowo-Technologicznym w Ełku.

Cykl certyfikowanych, bezpłatnych szkoleń organizowanych przez PSPA jest odpowiedzią na wyzwania stojące przed administracją lokalną. Ich celem jest zapoznanie samorządów oraz jednostek i spółek od nich zależnych z konsekwencjami nowych przepisów, ale przede wszystkim przedstawienie realnych rozwiązań w zakresie planowania infrastruktury i rozwoju flot zeroemisyjnych.

W programie m.in. wprowadzenie do tematu elektromobilności w Polsce, zapoznanie z obowiązkami podmiotów publicznych, procedury, zadania i obowiązki operatorów oraz dostawców usług ładowania, informacje techniczne dot. pojazdów elektrycznych, komunikacja zbiorowa, Ustawa o elektromobilnosci i paliwach alternatywnych oraz wiele innych.

Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc niezbędne jest potwierdzenie uczestnictwa w szkoleniu. Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 10 lutego 2020 r. pod adresem e-mail: p.jakubas@technopark.elk.pl. Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 87 732 63 05.

Nawigacja

Na skróty

Mapa strony

Skip to content