„Dotacje oraz inne źródła wsparcia na założenie działalności gospodarczej”-bezpłatne webinarium

„Dotacje oraz inne źródła wsparcia na założenie działalności gospodarczej”-bezpłatne webinarium

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Elblągu zaprasza na bezpłatne webinarium „Dotacje oraz inne źródła wsparcia na założenie działalności gospodarczej”. Webinarium odbędzie się 27 kwietnia 2022 r. w godzinach 10.00-11.00.

webinar

Webinarium skierowane jest przede wszystkim do osób zainteresowanych pozyskaniem informacji na temat różnych źródeł wspomagających zakładanie działalności gospodarczej. Omówione zostanie wsparcie dotacyjne udzielane w ramach projektów finansowanych z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014–-2020 oraz instrument zwrotny w postaci pożyczek udzielanych przez Bank Gospodarstwa Krajowego.

Przedstawione zostaną także wstępne założenia odnośnie wsparcia rynku pracy w ramach programu „Fundusze Europejskie dla Warmii i Mazur na lata 2021–2027”.

Warunkiem uczestnictwa w webinarium jest przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego na adres: lpielblag@warmia.mazury.pl do 26.04.2022 r. (do godz. 12.00) i otrzymanie potwierdzenia mejlowego od organizatora. Link do webinarium zostanie wysłany w osobnej wiadomości najpóźniej w dniu wydarzenia, tj. 27.04.2022 r.

W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz sprawną obsługę webinarium.

Informacja pochodzi ze strony Regionalny Program Operacyjny Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020.

Nawigacja

Na skróty

Mapa strony

Skip to content