Dni Otwarte Funduszy Europejskich – przedłużenie terminu zgłoszeń projektów

Dni Otwarte Funduszy Europejskich – przedłużenie terminu zgłoszeń projektów

Dni otwarte Funduszy Europejskich, które w tym roku odbędą się w terminie 17-19 września, to wyjątkowa okazja do pochwalenia się swoimi projektami i pokazania jak w praktyce działa wspólnota europejska. Jeśli jesteś beneficjentem projektu dofinansowanego z Funduszy Europejskich i chcesz pokazać go szerszemu gronu w ciekawej formie wejdź na stronę www.dniotwarte.eu i wypełnij formularz. Przyjmowanie zgłoszeń zostało wydłużone do 31 sierpnia br.

 

O wydarzeniu informowaliśmy już w poprzednim newsie: VIII edycja Dni Otwartych Funduszy Europejskich (17-19.09.21)

Dni Otwarte Funduszy Europejskich to największa akcja promująca projekty dofinansowane ze środków unijnych w Polsce, która od kilku lat cieszy się dużym zainteresowaniem odwiedzających. W poprzednich edycjach w całym kraju odbyły się setki imprez prezentujących tysiące pomysłów zrealizowanych dzięki Funduszom Europejskim. Szansę na prezentację swoich dokonań mieli nie tylko ci, którzy realizują duże, spektakularne projekty, ale również ci, którzy funkcjonują wyłącznie na rynku lokalnym, a także ci, których drzwi są na co dzień zamknięte dla odwiedzających.

Zgłaszać można zarówno materiały do umieszczenia na stronie internetowej, jak i wydarzenia stacjonarne. Wystarczy wejść na stronę  www.dniotwarte.eu i wypełnić formularz zgłoszeniowy.

 

Nawigacja

Na skróty

Mapa strony

Skip to content