Rozpocznij Transformację Cyfrową z Projektem DIGITRANS

Rozpocznij Transformację Cyfrową z Projektem DIGITRANS

Warmińsko-Mazurska Agencja Rozwoju Regionalnego (WMARR) – jako jeden z parterów zleconego przez Bank Światowy projektu DIGITRANS POLAND – zaprasza mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa do udziału w innowacyjnym projekcie DIGITRANS POLAND. Projekt ten ma na celu wspieranie cyfrowej transformacji firm, oferując kompleksowe wsparcie i pomoc finansową.

Co Oferuje Projekt DIGITRANS POLAND?

 1. Dotacje na Zakup Oprogramowania:
  Uczestnicy mogą uzyskać bezzwrotną dotację w wysokości do 8 000 PLN na zakup licencji i oprogramowania cyfrowego, co umożliwi modernizację i usprawnienie operacji biznesowych.
 2. Ocena Poziomu Cyfryzacji:
  Każda firma uczestnicząca w projekcie otrzyma profesjonalną ocenę poziomu cyfryzacji, która pozwoli porównać ich poziom cyfrowego zaawansowania z innymi firmami w Polsce.
 3. Plan Transformacji Cyfrowej:
  Eksperci projektu przygotują indywidualny plan transformacji cyfrowej dla każdej firmy, wskazując konkretne kroki niezbędne do zwiększenia konkurencyjności poprzez cyfryzację.
 4. Indywidualne Doradztwo:
  Uczestnicy projektu będą mieli dostęp do indywidualnego doradztwa, które pomoże we wdrażaniu rekomendowanych technologii cyfrowych.
 5. Profesjonalne Szkolenia:
  Projekt oferuje praktyczne szkolenia, które przeprowadzą uczestników przez kluczowe aspekty transformacji cyfrowej, zapewniając im niezbędne umiejętności i wiedzę.

Kto Może Dołączyć do Projektu?

Do projektu mogą przystąpić mikro, małe i średnie firmy spełniające następujące kryteria:

 • Prowadzą działalności w województwach mazowieckim, warmińsko-mazurskim lub małopolskim.
 • Posiadają od 5 do 35 pracowników.
 • Działają minimum 12 miesięcy.

Rejestracja do projektu jest prosta i zajmuje tylko kilka minut. Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie projektu DIGITRANS POLAND.

LINK: FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY (digitranspoland.com).

Proces aplikacji trwa od 8 do 10 minut, a zgłoszenia będą oceniane na bieżąco, co oznacza, że im szybciej firma się zgłosi, tym większe ma szanse na otrzymanie wsparcia.

Udział w projekcie DIGITRANS POLAND to okazja dla firm, aby zmodernizować swoje operacje, zwiększyć konkurencyjność na rynku oraz uzyskać profesjonalne wsparcie w procesie cyfrowej transformacji. Dzięki współpracy z WMARR i innymi partnerami, firmy mogą liczyć na kompleksowe wsparcie i doradztwo, które pomoże im osiągnąć sukces w nowoczesnej gospodarce cyfrowej.

Program ma ograniczony czas trwania, a formularze zgłoszeniowe będą oceniane na bieżąco – im szybciej wypełnisz formularz, tym większe masz szanse na otrzymanie wsparcia.

Nie zwlekaj! Zgłoś swoją firmę już dziś i rozpocznij drogę do cyfrowej transformacji z projektem DIGITRANS POLAND. Szczegółowe informacje na temat procesu i kryteriów znajdują się pod linkiem: OPIS PROJEKTU (digitranspoland.com).

Program jest realizowany w Polsce przez konsorcjum: Koalicja na rzecz Polskich Innowacji i partnerów: CRIDO, Intel Technologies Poland sp. z o.o. Warmińsko-Mazurska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A

 

Laptop stojący na biurku

Nawigacja

Na skróty

Mapa strony

Skip to content