Człowiek w biznesie – Rozwiązywanie konfliktów i negocjacje, bezpłatne spotkanie networkingowe

Człowiek w biznesie – Rozwiązywanie konfliktów i negocjacje, bezpłatne spotkanie networkingowe

Centrum Współpracy z Otoczeniem Społeczno-Gospodarczym jest organizatorem cyklu spotkań networkingowych pod hasłem „Człowiek w biznesie”! Już w najbliższy czwartek, 22 czerwca zaplanowano kolejne spotkanie pod hasłem: Rozwiązywanie konfliktów i negocjacje. W imieniu organizatorów zapraszamy na godzinę 09:00 do budynku Starej Kotłowni (Olsztyn, ul. Prawocheńskiego 9, sala 2A).

Przez meandry tego tematu przeprowadzi uczestników pani dr Lidia Domańska – adiunkt w Katedrze Socjologii Instytutu Nauk Politycznych na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Stopień naukowy doktora nauk humanistycznych w zakresie socjologii uzyskała na UMK w Toruniu. Jest autorką monografii i kilkudziesięciu publikacji naukowych, artykułów, opracowań i ekspertyz. Prowadzi wykłady i seminaria na studiach stacjonarnych, niestacjonarnych i podyplomowych w zakresie komunikacji społecznej, rynku pracy oraz polityki społecznej. To obszar zainteresowań także badawczych. Posiada wieloletnią praktykę w zakresie realizacji projektów, w tym z partnerami zagranicznymi, występuje jako ekspert w komisjach oceny projektów. Lubi wyzwania, jest osobą energetyczną i inspiruje do działań ponadstandardowych, stąd od kilku lat sprawuje opiekę nad Naukowym Kołem Socjologów „Quaero” działającym w Katedrze Socjologii WNS UWM.

Zainteresowanych przedsiębiorców zapraszamy do wypełnienia formularza rejestracyjnego – ilość miejsc ograniczona! Udział w spotkaniu jest bezpłatny a wydarzenie organizowane jest w ramach działań sieci Enterprise Europe Network.

Nawigacja

Na skróty

Mapa strony

Skip to content